background

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 Yılında kurulan kliniğimiz Dt.HIDIR BUDAK yönetiminde diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir sağlık merkezidir. 2018 Yılında ikinci kliniğimizi açarak şubeleşmeye başladık. 2022 yılında İstanbul Başakşehir şubemiz ile üçüncü kliniğimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Üç kliniğimizde 15 diş ünitesi 2 ameliyathane, uzman Diş hekimleri ve diğer personellerimiz ile 09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermekteyiz.

Ağız ve Diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en fazla etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, ilerleyen zamanlarda daha kritik sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Teşhis ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı amaç edinmiş BudakDiş mesleki birikimini teknolojinin en son imkanlarını kullanarak teşhis ve tedavi yöntemlerini hastalarına sunmayı görev bilmektedir.

Online Randevu Talebi Oluştur

Lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz, hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Instagram Whatsapp