background

Kurumsal

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

MİSYON VİZYON ve DEĞERLER

MİSYON

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubunun misyonu, Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, ağız diş sağlığı gelişimine katkı sağlamak amacıyla;

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.

VİZYON

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubu’nun sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

TIBBİ HİZMET

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubu’nun amacı; bireylerin ağız ve diş sağlığıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubu, Ağız ve Diş sağlığı konusunda hastaları için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Hizmet sunarken, çözüm önerileri hastaların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlamasını hedeflemektedir.

EKİP ve ALTYAPI

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubu; değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmesini ve geliştirebilmesini olanak sağlayan çalışma ortamı sağlamayı hedeflemektedir.

İleri altyapı olanaklarıyla çalışabilmeyi, teknoloji’deki gelişmeleri izleyerek hizmetlerimizin verimliliğini artırmayı ve kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

UYGULAMALAR

Budak diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri grubu, Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi; uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları Türkiye’ye getirmeyi, tıbbın gelişimine katkıda bulunabilmeyi, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bilgi, deneyim ve olanaklarıyla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikaları sistemlerinin oluşturulması sürecinde Türkiye’nin hizmetinde olmaya çalışmaktır.

Online Randevu Talebi Oluştur

Lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz, hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Instagram Whatsapp